Новини

Всі новини
2017-07-25

Керівник парламентської фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк завітав до Запоріжжя

До Запоріжжя з робочим візитом завітав один із засновників політичної партії «Самопоміч».

Керівник парламентської фракції «Самопоміч» у Верховній Раді України Олег Березюк завітав до Запоріжжя аби попрацювати з командою, виявити проблемні питання регіону та розробити подальшу стратегію роботи осередку.

Варто зазначити, нещодавно Березюк вже був у Запоріжжі. Так, у травні цього року в Запоріжжі відбувся 12-ий з’їзд політичної партії “Самопоміч”.

Разом з ним місто відвідав лідер політичної сили, мер Львова Андрій Садовий, віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, народний депутат Єгор Соболєв та багато інших високопоставлених представників “Самопомочі”.

Нагадаємо: Олег Березюк – член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування; член групи з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки. Є засновником благодійного медичного фонду.

До обрання в парламент працював у Львівській міськраді, очолював департамент «Адміністрація міського голови», обіймав посаду директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань.