Новини

Всі новини
2018-02-06

Ірина Максимова: “Особистий прийом громадян – одна з найважливіших речей, що робить депутат місцевої ради”

Депутат Запорізької обласної ради Ірина Максимова розповіла про перший особистий прийом цього року. За її словами, такі зустрічі – одна з найважливіших речей, що робить депутат місцевої ради. Цього місяця  на прийом звернулося більше 40 громадян. Питання різноманітні – звичайно, і виділення матеріальної допомоги, і комплексна допомога з ЖКГ.

Багато питань пов’язані з роботою профільних установ. Так, підвал одного з будинків по вул. Стешенко в аварійному стані – потрібен ремонт. Батьки дорослих хворих на ДЦП просять допомогти із закупівлею візка, бо соціальні служби можуть придбати або спеціальне ліжко, або візок – щось одне. Але цього замало. Батьки підготовили колективне звернення з цього питання, яке депутат передала в профільне управління.

“Приємно, коли бачу ініціативу від ОСББ, – відзначила депутат. – Цього разу на прийом звернулися мешканці, які попросили допомогу в утеплені під’їздів. Це дуже відповідально з боку мешканців та дозволить зробити під’їзд більш комфортним. Проблем багато, і допомогти можна не в усіх випадках. Проте коли є результат від твоєї роботи, хочеться зробити ще більше”.

Нагадуємо, що особистий прийом здійснюється за адресою вул.Новокузнецька, 18а (каб.112) (ЗОШ №103) кожну 2 та 4 суботу місяця з 12 до 14 години.