Новини

Всі новини
2018-05-12

Ірина Максимова: «Дитяча радість – краща винагорода»

Південний мікрорайон Запоріжжя – один з самих «молодих». У нових будинках живуть здебільшого молоді родини. Звичайно, у дворах та парках – багато дітей. Родина однорічного Олександра мешкає в одному з останніх будинків у мікрорайоні на межі міста. Гуляти малечі не було де.

«У сусідніх дворах на майданчиках багато дітей, нам просто не було міста, – розповідає мати Анастасія. – В моїх сусідів така сама проблема. В нас багато під’їздів, в кожному живе поде кілька родин з дітьми. Поряд будується ще один будинок, звичайно, дітей у дворі збільшує. Ми ходили гуляти до парку, це більше кілометру від нашого будинку. Із малою дитиною цей шлях не завжди можна пройти без проблем».

Проте цього року проблема відсутності дитячого майданчика була вирішена. Депутат по цьому округу Ірина Максимова встановила сучасний майданчик для різних вікових категорій: зовсім малих діточок та підлітків. Вони розділені, щоб діти різного віку не заважали один одному. Маленький Олександр найбільше полюбляє грати у пісочниці. Мати не турбується: пісочниця зачиняється, щоб зберегти чистоту від тварин. Крім того, зачиняється і сам майданчик для малюків: щоб дитина раптом на вибігла на проїжджу частину.

«Ми разом з мешканцями будинку обрали місце для розташування майданчика, обговорили, що там потрібно розмістити, – розповіла Ірина Максимова. – Сьогодні мати одного з хлопчиків, що гралися на майданчику, відзначила, що для дітей та батьків було важливо два моменти: огорожена територія для малих дітей та закрита пісочниця. Це було зроблено задля безпеки дітей та забезпечення гігієни. Дуже рада, що зусилля не пройшли дарма, і діти та батьки задоволені результатом. Дитяча радість – що може бути кращою винагородою?».