Новини

Всі новини
2018-12-14

Гуляйпільський район відзначив ювілей

95 років з дня заснування Гуляйпільського району відзначили справжнім святом, згадуючи історичні події, що вплинули на розвиток району та легендарних земляків, які прославляли район творчими та трудовими здобутками. Від імені обласного депутатського корпусу привітав мешканців Гуляйпільщини заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

Він відзначив, що багата на таланти степова столиця Запорізького краю залишається лідером аграрного виробництва, сім аграріїв району вшановані званням заслуженого працівника сільського господарства України, є значні досягнення й в інших галузях.

-Щиро радий, що мені від усього депутатського корпусу довелося особисто привітати гуляйпільців з цим ювілеєм, – зазначив Владислав Марченко, – Цей волелюбний край дав нам талановитих та працьовитих доньок та синів відомих на всю країну. Під час заходу ознайомився з історією цього краю, з сьогоденням. Запорізькій області є чим пишатися!

Особливо відзначив Владислав Петрович створення трудових династій району, що свідчить про збереження зв’язку між поколіннями, любов до рідного краю. Приміром, загальний стаж роботи однієї родини становить 199 років. Владислав Марченко побажав мешканцям району добробуту й миру, стабільності й розвитку.

Зі словами привітання до земляків звернулися голова районної ради Анатолій Клешня, голова районної державної адміністрації Олександр Іщенко, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, який поділився спогадами зі свого дитинства, що він провів у Гуляйполі.

Після теплих слів привітань гуляйпільцям, які мають значні трудові досягнення вручили почесні нагороди. Завершився урочистий захід святковим концертом, творчі номери якого вкотре довели талановитість та щирість мешканців Гуляйпільського краю.

За матеріалами відділу комунікацій Запорізької обласної ради