Новини

Всі новини
2017-07-13

Годі! «Самопоміч» заблокувала трибуну Верховної Ради

“Знімайте недоторканність!”

Народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» спільно із колегами з інших фракцій та позафракційними депутатами заблокували трибуну Верховної Ради, вимагаючи в останній день голосувань першочергово прийняти три рішення: про зняття недоторканності із Михайла Добкіна, обмеження депутатської недоторканності та утворення Антикорупційного суду.

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, на жаль, з такою позицією не погодилися ані фракція БПП, ані Народний фронт, ані Опозиційний блок:

«Ми спокійно, цивілізовано вранці зібрали на нараду всіх голів фракцій за участю спікера та Прем’єр-міністра і виклали свою конструктивну позицію.

"Зняти недоторканність з Добкіна, ухвалити закон про обмеження недоторканності та про Антикорупційний суд", — Єгор Соболєв наживо про причини блокування трибуни Парламенту

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" op donderdag 13 juli 2017

Під парламентом — люди, обурені тим, що більшість депутатів прикриває таких самих, як вони, від закону і правосуддя. Але більшість у парламенті — у круговій поруці».

Понад те, наголошує Єгор Соболєв, сьогодні на порядку денному парламентської більшості – «подерибанити» бюджет, розділити гроші платників податків.

«Також вони хочуть приборкати Антикорупційне бюро — призначити залежного аудитора, щоб потім звільнити директора Артема Ситника. І третє рішення — ухвалити закон, який поставить у ще більшу залежність Конституційний суд.

Це і так вже дуже підконтрольна корупціонерам установа — вони ж хочуть зробити цей контроль ще більшим. Ми — проти, тому вдалися до такого кроку, як блокування трибуни, щоб привернути увагу суспільства і зривати їм голосування», – зазначає народний депутат.