Новини

Всі новини
2017-10-05

Форум для місцевих лідерів надав можливість обмінятись думками та досвідом

Депутат від «Самопомочі», голова депутатської комісії з життєзабезпечення Володимир Куцериб відвідав Форум для місцевих лідерів ПП «Об’єднання «Самопоміч».

Захід було організовано політичною силою спільно з Національним демократичним інститутом.. На форумі учасники поспілкувалися з членом виконавчого комітету політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Галиною Бордун, народними депутатами України Оксаною Сироїд, Іриною Сисоєнко, Єгором Соболєвим, Тетяною Остріковою, Тарасом Пастухом. Крім того, під час заходу депутати мали змогу покращити свої професійні навички, поповнили знання щодо законодавчої частини роботи.

«Оскільки участь у форумі взяли депутати з різних куточків країни – Вінниці, Лисичанська, Мелітополь, Токмака, Маріуполя, Павлограду, Іршави, Жовкви, Володимир- Волинського, Тернопіля та ін , то я мав чудову нагоду поспілкуватись з депутатами з інших міст, отримав новий досвід та знання, – розповів Володимир Куцериб, – Ми разом обговорили питання впровадження медичної та освітньої реформ, а також аспекти формування бюджету на 2018 рік. Це дало нам можливість отримати інформацію про життя держави з перших рук, а не зі ЗМІ чи Інтернету».

Депутат зазначив, що таке особисте спілкування та дискусії дали змогу йому побачити свою роботу та депутатську діяльність на фоні колег з нового боку.

«Участь у форумі – нагода оцінити себе, свої здобутки, і що головніше, своє місце в громаді. І це чудова можливість для змін та для руху вперед. Мене форум надихнув на нову роботу, нові плани на майбутнє, які я сподіваюсь успішно втілю у життя», – підкреслив Володимир Куцериб.