Новини

Всі новини
2017-02-03

Допоможи Авдіївці: Запорізька команда “Об’єднання «Самопоміч» збирає гуманітарну допомогу для Авдіївки

Україна третій  рік перебуває у стані бойових дій. Гинуть люди. Авдіївка, на жаль, стала епіцентром вогню, мешканці міста потребують допомоги. З цього приводу запорізька команда політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» оголосила  про збір гуманітарної допомоги для Авдіївки.

«Звертаюся до мешканців нашого міста, всі небайдужі до чужої біди люди, залучайтеся до збору одягу та речей першої потреби! Несіть речі до приймальні «Самопомочі» на Металургів 19»,- коментує голова обласної фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Запоріжжя Владислав Марченко.

Варто зазначити, до ініціативи  долучилися волонтери, які постійно їздять до зони АТО.

«Щойно повернувся  з Авдіївки. Місто постраждало від сильних обстрілів. Ситуація дуже складна. Мешканцям міста потрібні будівельні матеріали, цвяхи, молотки, теплі речі, ковдри, подушки і тд. Я, як волонтер, приєднуюсь  до ініціативи «Самопомочі», адже людям конче необхідна допомога»,- коментує волонтер Владислав Маховський.

Адреса приймальні: м. Запоріжжя, проспект Металургів, 19, прим. 2 (громадська приймальня «Об’єднання «Самопоміч» – Запоріжжя). Працюємо з 10:00 до 17:00, з понеділка до п’ятниці.

відео: з особистого архіву волонтера Владислава Маховського (02.02.17)