Новини

Всі новини
2018-06-05

Допомога нужденним – щоденна складова роботи депутата

Василь Ненченко – мешканець типової запорізької багатоповерхівки. Проблем в будинку багато: потребує косметичного ремонту під’їзд, стоять старі вікна, давно не ремонтувався дах, розходяться міжпанельні шви. Василь Миколаєвич звернувся за допомогою до депутатів запорізької «Самопомочі».

Пенсіонер мешкає разом з дружиною, яка прикута до ліжка. Багато років займається відстоюванням інтересів свого будинку та домагається проведення його ремонту. Щоб вивчити ситуацію, особисто приїхали депутати міськради Олег Корольов, Олег Германюк та голова фракції Дарія Трюхан. У нараді також взяли участь представники управляючої компанії та департаменту з управління ЖКГ, щоб на місці дати відповіді на запитання.

«Наразі проведено обстеження будинку, першочергово планується зробити ремонт термошвів, – розповів представник управляючої компанії. – Будинок немає аварійного стану, тому роботи виконуються у плановому режимі. Крім того, планується провести ремонт даху».

Також на зустрічі повідомили, що будинок стоїть у черзі на ремонт у разі виникнення додаткових коштів. Завітала Дарія Трюхан і до оселі Василя Миколаєвича. Донька, яка доглядає за батьками, розповіла про фінансові труднощі, пов’язані з лікуванням матері. Дарія Трюхан пообіцяла вишукати можливість виділити кошти зі свого депутатського фонду.

«Допомагати людям – щоденна складова роботи депутата, – вважає Дарія Трюхан. – Викликає велику шану те, що Василь Миколаєвич звернувся до нас із проблемами будинку, попри те, що сам також має життєві труднощі».