Новини

Всі новини
2018-11-10

До зими готові: встановлено нові двері та вікна у районах Запоріжжя

Нові двері та вікна з’являються у будинках Хортицького та Вознесенівського районів. Це результат спільної роботи мешканців та депутатів «Самопомочі» Олега Корольова та Андрія Маляренко. «Важливо, коли у під’їзді охайно, тепло та безпечно, – вважає депутат. – Це не можливо зі старими вікнами, іноді із розбитим склом, із щілинами, а тамбурних дверей у деяких під’їздах немає взагалі».

Сьогодні роботи зі встановлення нових вікон та дверей проходять у двох будинках по вулиці Нижньодніпровська. На кожному поверсі у чотирьох під’їздах з’являться нові вікна. Мешканці розповіли, що звернулися до депутата по своєму округу Андрія Маляренко, який разом з колегою по партії допоміг вирішити проблему будинку. Напередодні зимового сезону така допомога є вкрай актуальною. Підтримка сумлінних мешканців зробити свій будинок кращим – один з напрямків роботи «Самопомочі», зазначає депутат.

«Через вікна та двері втрачається біля 30% тепла, – розповів Олег Корольов. – Тому я знаю, наскільки важливо, щоб ці елементи під’їзду були новими, а ще краще – енергоощадними. На початку року я розробив власну програму із заміни вікон у Хортицькому районі. Наразі проводимо роботи і для будинків Вознесенівського району. Визначена послідовність робіт та обсяг».