Новини

Всі новини
2018-05-17

Дітям Токмака – зелене довкілля

Токмацька «Самопоміч» продовжує благоустрій рідного міста. Голова Токмацької міської організації ПП «Об`єднання «Самопоміч» Віта Провандовська та депутат Токмацької міської ради Володимир Куцериб завітали до дитсадків «Журавлик» та «Вербиченька» і вручили завідуючим Наталії Тюхта та Жанні Баландіній садовий інвентар, а дітям – дитячі лопаточки, сапки, грабельки і відерка для поливу дерев.

«Наші подарунки – це продовження екологічної акції «Дітям Токмака – зелене довкілля», проведення якої ініціювала Токмацька міська організація ПП «Об`єднання «Самопоміч», – розповіла голова Токмацької міської організації ПП «Об`єднання «Самопоміч» Віта Провандовська. – В рамках цієї акції, у квітні я разом з депутатами Токмацької міської ради від «Самопомічі» Володимиром Куцериб і Владиславом Мікша, активістами і прихильники партії, небайдужими токмачани взяли активну участь в озелененні територій дитсадків і висадили там молоді деревця вишні, слив, абрикосів та кущі трьох видів смородини».

«Самопоміч» подарувала вихованцям дитсадків відерка для поливу і дитячі садові інструменти, щоб діти змалку вчилися доглядати за живою природою і берегти її, разом з вихователями могли доглядати за деревцями, на заняттях з природознавства спостерігати за розвитком фруктових дерев, їх цвітінням, формуванням і достиганням плодів.

Віта Провандовська разом з депутатом міської ради Володимиром Куцерибом і дітьми випробували інвентар, полили деревця і кущі , що висаджували у квітні, і висловили вдячність завідуючим і працівникам дитсадків, які долучилися до проведення екологічної акції «Дітям Токмака – зелене довкілля».