Новини

Всі новини
2018-04-20

Дітям, позбавленим батьківської любові, зробили подарунок

Отримувати подарунки завжди приємно. Це радує будь-яку людину. Особливо приємно дарувати ці подарунки тим, хто позбавлений батьківської любові та уваги, та й взагалі, матеріальних благ. Два добродійні фонди «Маріам» і Романа Романова, не змінюють своїм традиціям і продовжують радувати підростаюче покоління.

«Ми намагаємося охопити всіх дітей, які потребують любові та уваги, які позбавлені піклування своїх батьків. Сьогодні ми приїхали з канадськими подарунками в Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, щоб трохи порадувати наших підопічних, – розповів директор «Маріам» Володимир Грицаєнко».

45 коробок, в яких канцелярія, одяг, іграшки, предмети гігієни і інше, були роздані вихованцям центру. Відзначимо, що на протязі декількох місяців благодійники навідалися з подарунками і в інші установи міста і району – центри реабілітації соціального типу і для людей з інвалідністю.

«Хочемо подякувати нашим друзям не тільки за ці подарунки, також були привезені ліжка для наших вихованців, стільці і тумбочки. Таким чином, ми змогли відкрити додатково кілька кімнат відпочинку. Дякую за допомогу і багаторічну дружбу», – зазначила директор центру Лариса Власенкова.

За традицією, після роздачі, хлопці відкривали свої подарунки і ділилися враженнями. Багато з них вперше отримують такі презенти і навіть не очікували знайти стільки потрібного в цих коробках.