Новини

Всі новини
2017-10-05

Депутати від «Самопомочі» домоглися ремонту внутрішньоквартальних доріг

Цього тижня виконано ремонт доріг у дворах, на якому наголошували депутати Запорізької міськради від фракції «Об’єднання «Самопоміч». Депутати перевірили, як виконується ремонт доріг за їхніми зверненнями.

Середнього ремонту внутрішньоквартальної дороги за адресою вул.Водограйна між будинками 10 та 16 депутати разом з мешканцями домагалися майже рік, розповіла голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан. Разом із заступником голови Комунарськоі райадміністраціі Подолянцем І.В. та заступником директора ЕЛУАШа по Комунарському району, який й виконує роботи, провели нараду щодо усунень недоліків. У результаті підрядники виконають обслуговування люків та проведуть консервування стиків з метою недопустимості подальшого руйнування дороги.

Болючою темою залишається ремонт доріг на Південному мікрорайоні, – зазначила Дарія Трюхан. – Цей мікрорайон було побудовано у перестроєчний час, й ніхто з забудовників не подумав про систему зливів внутрішніх дворів, тому, на жаль, після ремонтів калюжі знов з‘являються на тих самих місцях, де вони й були.

Завершені роботи з середнього ремонту й за адресою Хортицьке шосе, 18. У цьому дворі через ями виникала не одна аварійна ситуація, розповів депутат міськради від фракції «Самопоміч» Олег Корольов. Домогтися ремонту проїзду було необхідно.

За ремонтами доріг загального користування, не потрібно забувати про внутрішньо квартальні проїзди та тротуари у дворах, – вважає Олег Корольов. – Не раз траплялися випадки, коли люди отримували травми у своєму дворі нерівний асфальт та ями. А якщо у дворі ще й погане освітлення, шлях додому стає небезпечним для здоров’я.