2017-07-06

Готуємося до осені: “Самопоміч” продовжує благоустроювати будинки в Південному мікрорайоні

Старі пошкоджені рами з потемнілим від часу склом не додають ані тепла, ані комфорту будь-якому приміщенні. Тим більше в під’їзді житлового багатоквартирного будинку, бо  пропускають мало світла, не перекривають дорогу протягам і пилу, що проникає з вулиці.

Справитися з такими проблемами допомагає повна термомодернізація будинку (заміна старих вікон на енергозберігаючі, утеплення швів, ремонт даху -ред.). Але на жаль такий ремонт не з дешевих.

Мешканці Південного мікрорайону міста Запоріжжя, що проживають за адресою вул. 40 років Перемоги, 57, звернулися до голови депутатської фракції «Самопомочі» в Запорізькій міській раді Дарії Трюхан з проханням замінити вікна в під’їздах дев’ятиповерхового будинку.

Жителі скаржилися на постійні протяги й холод, який проникав у квартири. Через це збільшувалися витрати на опалення в холодну пору. Адже на деяких поверхах вікна взагалі були без скла.

Як з’ясувалося, вікна не міняли з моменту спорудження будинку.

Завдяки Дарії Трюхан в Південному мікрорайоні засклили чотири …

Старі пошкоджені рами з потемнілим від часу склом не додають ані #тепла, ані комфорту будь-якому приміщенні. Тим більше в під’їзді житлового багатоквартирного будинку, бо пропускають мало світла, не перекривають дорогу протягам і пилу, що проникає з вулиці. Мешканці #Південного мікрорайону, які проживають за адресою вул. 40 років Перемоги, 57, звернулися до голови депутатської фракції «Самопомочі» в Запорізькій міській раді Дарія Трюхан (Dariia Triukhan) з проханням замінити #вікна в під’їздах дев’ятиповерхового будинку.Жителі скаржилися на протяги й холод, який проникав у квартири, через що збільшувалися витрати на #опалення в холодну пору. Адже на деяких поверхах вікна взагалі були без скла.

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op vrijdag 7 juli 2017

Завдяки депутату Дарії Трюхан в Південному мікрорайоні засклили чотири під’їзди. На кожному поверсі дев’ятиповерхового будинку в під’їзних прольотах замінили старі вікна на нові.

«Самостійно встановлювати вікна – дорого і не всі мешканці будинку собі це можуть дозволити. Адже установка вікон передбачає не тільки покупку нових вікон, а й оплату за демонтаж старих і монтаж нових. Так, в під’їздах замінили старі вікна на пластикові за рахунок коштів територіальної громади з мого депутатського фонду. Важливо, що гроші платників податків, які формують бюджет міста, раціонально використовуються на вирішення їхніх проблем.

Заміна вікон дозволить значно збільшити теплоізоляцію будинку.

Збережене тепло на сходових маршах буде сприяти підтримці температурного режиму в кожній квартирі. Також, завдяки установці сучасних вікон зменшаться витрати на опалення»,- коментує депутат.

Зазначимо, це не перший будинок, де завдяки Дарії Трюхан мешканцям взалося частково реалізували програму енергозбереження. Так, у 2016 році в чотирьох багатоквартирних будинках Південного мікрорайону Дарія спільно з колегами допомогла замінити старі розбиті вікна на сучасні і якісні.

на фото: депутат разом з мешканцями будинку

на фото: будинок, в якому встановлюють нові сучасні вікна (вул. 40 років Перемоги, 57)