Новини

Всі новини
2018-05-03

Депутат обласної ради Володимир Редька відзвітував перед виборцями

Основним напрямком роботи депутата стала соціальна політика.

Володимир Редька приділяє значну увагу роботі із дітками з інвалідністю. Вже другий рік поспіль здійснюються поїздки для дітей з обмеженими можливостями до кінно-спортивного клубу «Рубін» що розташований у м. Кам’янка-Дніпровська на сеанси іпотерапії. В 2017 році депутатом було організовано 24 безкоштовних виїздів до КСК «Рубін» для оздоровчих сеансів.

«Дітям дуже потрібні такі розважально-реабілітаційні сеанси, тому поїздки стали постійним проектом нашої команди» – розповів Володимир Володимирович.

Також у 2017 році депутатом був втілений проект щодо перевірки правильності нарахування пенсійних виплат, який став дуже популярним серед мешканців м. Енергодар та прилеглих районів.

Крім того до депутата регулярно звертаються мешканці з різноманітними питаннями, у тому числі й за матеріальною допомогою.

«Найбільше звернень до мене надходить від громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах з проханням про надання одноразової грошової допомоги, і у 2017 році таку допомогу з мого депутатського фонду отримали 103 особи» – зазначив депутат.

У минулому році громадами округу до депутата були надіслані звернення з проханням посприяти виділенню коштів з бюджету області для реалізації заходив, пов’язаних із соціально-економічним розвитком регіону. Так, за кошти депутатського фонду був оновлений дитячий майданчик в Енергодарському ДНЗ № 4, закуплені штори для 3-х дитячих садків в с. Велика Білозерка, також були замінені вікна у Кам’янсько-Дніпровській Центральної районній лікарні та Новодніпровській сільській школі.