Новини

Всі новини
2017-10-03

Дарія Трюхан: «Піклування про людей похилого віку – один із напрямків нашої роботи»

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку провели урочистий захід у громадський приймальні. Голова міської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан привітала активіста «Об’єднання «Самопоміч» Віктора Богданова, який проводить консультації з нарахування пенсій.

Щопонеділка з 10.00. до 13.00. у громадський приймальні «Об’єднання «Самопоміч» проводяться консультації з приводу пенсій. Розгляд питання та навіть перерахунок пенсій здійснюється безкоштовно. Для людей, які приходять на консультацію, така допомога дійсно потрібна. Через зміни у законодавстві не всі отримують пенсію, на яку дійсно заробили, бо вона не була перерахована. Віктор Богданов допомагає підготувати необхідні документи та власноруч перераховує пенсії за актуальними нормами. Таким чином вдається збільшити пенсії, а іноді – навіть звернутися за відшкодуванням.

«Робота зі старшим поколінням, роз’яснення юридичних механізмів, допомога тим, хто цього найбільше потребує – напрямки роботи «Об’єднання «Самопоміч», – розповіла голова міської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан. – Міжнародний день людей похилого віку – ще один привід, щоб замислитись над проблемами цього покоління та шукати шляхи їх вирішення. Сьогодні, коли пенсійне законодавство постійно змінюється, для людей дуже важливо мати актуальну інформацію. Часто трапляється, що через незнання, людина недоотримує призначені їй гроші, бо в Пенсійному фонді вчасно не зробили перерахунок. Діяльність Віктора Павловича у «Самопомочі» – важлива та відчутна для кожного, хто звернувся за консультацією».