Новини

Всі новини
2017-01-26

Бюджет прийнято: У Запорізькій області нарешті прийняли бюджет

26 січня у третю річницю розгону запорізького Майдану, об 11-тій годині ранку почалося третє пленарне засідання 10 сесії Запорізької обласної ради.

Зазначимо, три роки тому мешканці міста штурмували будівлю Запорізької ОДА, після чого були жорстоко побиті правоохоронцями та «тітушками». Тому пленарне засідання розпочали хвилиною мовчання.

Основним питанням, яке на сесії розглянули депутати Запорізької обласної ради, стало прийняття бюджету на 2017 рік.

Нагадаємо, минулого разу (на минулій сесії обласної ради – ред.) депутати так і не змогли прийняти бюджет, і область зустрічала 2017 рік без основного фінансового документа. На цей раз, розглянувши всі поправки, більшістю голосів «За» депутати Запорізької обласної ради прийняли бюджет на 2017 рік.

Спірним стало питання щодо прийняття рішення про зменшення фінансування для Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

– За прийнятим бюджетом фракція «Об’єднання «Самопоміч» працювала весь грудень і весь січень. Спочатку, бюджет не був прийнятий, оскільки він був «роздутий». Були завищені показники комунальних послуг, які з року в рік плануються з плану попереднього року, а не факту, як це повинно було бути. Також були завищені зарплати по інституту післядипломної педагогічної освіти, правка по ньому, на жаль, не була прийнята, це залишиться на совісті кожного депутата, який голосував «Проти». Дві правки ось бюджетної комісії на 23 млн і 15 млн грн. були прийняті нашою фракцією – ми вважаємо це перемогою. Бюджет прийнятий. Далі будемо працювати за програмами, – прокоментувала член бюджетної комісії, депутат Запорізької обласної ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Максимова.