Новини

Всі новини
2017-06-27

Будьмо гордими, що живемо на українській землі! “Самопоміч” вітає з Днем Конституції

Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Прийняття Основного Закону в 1996 році ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Команда “Самопомочі” щиро вітає із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Нехай демократичні засади стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Владислав Марченко вітає з Днем Конституції України

Керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко вітає з Днем #Конституції України.Ухвалення #Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.Прийняття Основного #Закону в 1996 році ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній #суверенній, соборній державі.

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Запоріжжя op woensdag 28 juni 2017

Тож давайте разом створювати нову потужну, самодостатню та європейську державу, країну вільних та щасливих людей.

Будьмо гордими, що живемо на українській землі! Будьмо гідними незалежності, за яку так боролися наші предки! Любіть та поважайте свою країну! 

Зі святом! З Днем Конституції України!

Нагадаємо, 28 червня 1996 року Верховна Рада нарешті, після багатомісячних дебатів, ухвалила Основний Закон нашої країни, який замінив конституцію Української радянської соціалістичної республіки 1978 року. “За” висловилися 315 парламентарів. До слова, Україна стала останньою країною колишнього СРСР, яка прийняла власну Конституцію.

Що цікаво, День Конституції – це єдине державне свято, згадка про яке є в самому тексті Основного закону (стаття 161 -ред.).