Новини

Всі новини
2018-03-20

Будівництво ТРЦ – добре чи погано?

Питання будівництва нового торгово-розважального центру навпроти «України» у Запоріжжі викликає чимало дебатів. Депутат міської ради Олег Корольов порозмірковував щодо необхідности реалізації проекту та можливих ризиків.

«Як бізнесмен я розумію Владимира Кальцева та його ідею. Розумію, що цей проект вигідний для Запоріжжя та його мешканців: це розвиток міста та робочі місця. Якщо цей об’єкт з’явиться, запоріжці подякують і міському голові, і депутатському корпусу, і Кальцеву, що цей проект реалізовано».

Нагадаємо, інвестор пропонує будівництво торгово-розважального центру, який передбачає зону для відпочинку. Поряд з центром планується розмістити парк, у якому буде висаджено 5000 рослин. Крім того, інвестор планує зробити у парку декілька зон відпочинку: для спокійного та активного відпочинку та зони для різних вікових груп.

«Декілька слів щодо скверу. Інвестпроект передбачає висадження навіть більшої кількості дерев та створення парку на місці хащі та чагарника між цирком та будинком райадміністрації. Якщо ми як мешканці турбуємося про долю скверу, то повинні вимагати від інвестора почати будівництво саме з нового парку, та проконтролювати виконання цих зобов’язань».