Новини

Всі новини
2018-05-17

«Благоустрій міста починається з будинку», – Олег Корольов

У Хортицькому районі активно проводяться роботи: ремонтують дороги, встановлюють освітлення у будинках та поштові скриньки. Усе це – за ініціативи депутата від «Самопомочі» Олега Корольова.

«Фактично, що перше кидається в очі, коли заходиш до під’їзду? – каже Олег Корольов. – Ліфт, світло та поштові скриньки. Коли все це приведено до ладу, мешканцям приємніше заходити додому».

Встановлення поштових скриньок за кошти депутатського фонду було розпочато ще в минулому році. Загалом на ці потреби було виділено 118 тисяч гривень. Крім того, депутат планує встановлювати освітлення у будинках. Цього року цією ініціативою буде охоплено половина 15-го мікрорайону, наступного – останні.

«Цього року на освітлення виділяю зі свого депутатського фонду 200 тисяч гривень, – розповів депутат. – Буде встановлено енергозберігаючі світильники на вході до під’їзду, а також на кожному поверсі. У наступному році зробимо освітлення в іншій половині будинків. Таким чином, будинки на 15-ому мікрорайоні будуть освітлені та охайні».

Однак, окрім благоустрою у будинках, не слід забувати і про двори. З 2016 року Олег Корольов разом з мешканцями звертався щодо проведення ремонтів внутрішньоквартальних доріг. Більшість з них є під’їзними до важливих соціальних об’єктів. Наприклад, зараз проводяться ремонти у дворах по Хортицькому шосе та бульвару Будівельників. Крізь них проходить шлях до Хортицької районної адміністрації та дитячого садку №288.

«Прикро, що роботи почали роботи тільки зараз, бо мешканці і я як депутат від цього району неодноразово звертали увагу на необхідність проведення ремонтів, – зазначив Олег Корольов. – Зараз голова районної адміністрації Олександр Пшоничний визначив проблемні проїзди та сформував графік робіт».